Facebook Instagram en pl
Telefon: 508 528 528
Menu Rezerwacje Panel klienta

Urodziny dla dziecka

Organizacja urodzin dla dziecka, to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Aby umilić ten ważny dzień zarówno Wam drodzy rodzice jak i Waszym pociechom, proponujemy organizację przyjęcia urodzinowego w FunEscape!

Dlaczego warto skorzystać z Naszej oferty?:

- Jako jedyni posiadamy specjalne scenariusze przygotowane dla najmłodszych uczestników

- W cenie gry, na życzenie rodziców, nasi wykwalifikowani animatorzy zajmą się Państwa pociechami przez cały czas trwania Gry, naprowadzając dzieci na właściwy tor rozumowania tak, aby były w stanie samodzielnie rozwiązać wszystkie zagadki, przy okazji zachęcamy ich do pracy w grupie i kreatywności.

- Posiadamy specjalną klimatyczną salę, gdzie po skończonej grze, dzieci mogą skorzystać z poczęstunku zorganizowanego przez Państwa we własnym zakresie lub we współpracy z zaprzyjaźnioną z nami  firmą cateringową. Jesteśmy w stanie przygotować wszystko od A do Z, dzięki czemu Wy drodzy rodzice będziecie musieli jedynie odebrać uśmiechnięte dzieciaki po zakończonej zabawie!

- Do dyspozycji mamy aż 10 pokoi, ze specjalnie przystosowanymi dla najmłodszych scenariuszami, co pozwala na jednoczesną organizację zabawy dla około 60-osobowej grupy.

W razie jakichkolwiek pytań, w tym o dostępne terminy, menu cateringowe i wiele, wiele innych, jesteśmy do Państwa stałej dyspozycji pod adresem mailowym - biuro@funescape.pl oraz numerem telefonu +48 508 528 528. (PROSIMY O WYBRANIE CYFRY 1 - REZERWACJ E INDYWIDUALNE)