Facebook Instagram en pl
Telefon: 508 528 528
Menu Rezerwacje Panel klienta

O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów, której już po pierwszej wizycie w Escape Roomie,  zaczęły świtać pomysły na otwarcie własnych, niepowtarzalnych pokoi. Trochę czasu to zajęło, zdecydowaliśmy się na odwiedzenie większości Polskich pokoi, jednak poszliśmy również o krok dalej... Zjeździliśmy najlepsze światowe Escape Roomy, a doświadczenie które zdobyliśmy dzięki tym podróżom, przełożyło się na powstanie największego centrum Escape Roomów w Europie, znajdujące się w Warszawie.

 Udostępniamy Wam 9 pokoi, gdzie każdy ma swój niepowtarzalny klimat i przeniesie Was w zupełnie inny świat. Zagadki są zróżnicowane zarówno pod względem poziomu trudności i stopnia zaawansowania technicznego. Dzięki pomocy, najlepszych polskich fachowców w dziedzinie elektroniki, położeniu ponad 50 kilometrów kabli, i najnowszym rozwiązaniom technologicznym, możemy zagwarantować, że zagadki, które znajdziecie w Naszych pokojach zaskoczą największych Escape Roomowych wyjadaczy (smiley)

Są różne Escape Roomy w Warszawie, ale tylko u nas czeka na was tak wiele emocji. Zależy nam na tym, aby każdy z klientów odwiedzających nasze pokoje był w pełni zadowolony, dlatego też jeżeli twój cel to dobra zabawa, jesteśmy całkowicie do dyspozycji.

Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych „uciekinierów”, którym udało się rozwiązać nasze zagadki – to kapitalna rozrywka dla każdego, kto chce spróbować czegoś nowego – dla rodzin, na randkę, dla dobrych znajomych, na imprezy integracyjne czy też urodziny.

Czy jesteśmy najlepsi? Wierzymy, że tak, jednak tego chcielibyśmy dowiedzieć się od Was (smiley)