Facebook Instagram en pl
Telefon: 508 528 528
Menu Rezerwacje Panel klienta

FAQ


Zależy nam na całkowitym zadowoleniu każdego z naszych klientów, dlatego też przygotowaliśmy tak wiele pokojów zagadek różniących się pomiędzy sobą tematyką oraz stopniem zaawansowania. W naszej ofercie dostępne są także Escape Rooms przeznaczone dla dzieci, dlatego u nas może bawić się każdy, niezależnie od wieku. W razie dodatkowych pytań jesteśmy całkowicie do dyspozycji naszych klientów – prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

FunEscape – Escape Rooms – Warszawa– zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszych pokoi i życzymy dobrej zabawy!

Na czym polega zabawa w pokojach FUN ESCAPE?

Gra w naszych pokojach to prawdziwy test współpracy, kreatywności i logicznego myślenia. Chodzi o to aby w ciągu 60 minut rozwiązać serię zagadek rozsianych po całym pokoju i spróbować wydostać się z zamkniętego pomieszczenia.


Ile trwa gra w pokoju?

Na wydostanie się z pokoju macie 60 minut. Przed rozpoczęciem zabawy robimy Wam krótkie wprowadzenie, opowiadamy o zasadach panujących w pokojach oraz wprowadzamy w fabułę danego pokoju. Jeżeli uda Wam się uciec robimy pamiątkowe zdjęcia, które lądują później na naszej ściance zwycięzców. Na całość warto więc zarezerwować sobie około 1.5 godziny.


Co jeśli nie uda nam się wydostać w 60 minut?

Jeżeli w czasie zabawy będziecie mieć jakiś problem, postaramy się pomóc :). W takim wypadku dajemy Wam podpowiedzi, które pojawiają się na ekranie w pomieszczeniu.
Gdy czas się skończył, wy jesteście już bardzo blisko rozwiązania ostatniej zagadki a my mamy możliwość przedłużenia Wam zabawy o 5-10 minut to oczywiście to zrobimy.
W pozostałych przypadkach wchodzimy do pokoju i możemy pokazać co należało zrobić aby grę ukończyć.


Ile osób maksymalnie może wejść do pokoju ?

Wszystko zależy od pokoju :).
W pokoju “Klaun w krzywym zwierciadle” maksymalnie mogą bawić się 3 osoby.
W pokojach: “Zaginiona”, “Mistrz Zen”, “Rytuał” oraz “Przygoda na dnie oceanu” wpuszczamy maksymalnie 5 osób.
Natomiast na “Bezludnej wyspie aż 7 osób może jednorazowo wejść do pokoju.


Czy, za dopłatą, można zwiększyć maksymalną liczbę osób, które jednorazowo biorą udział w zabawie?

Limity osób w pokoju zostały uwzględniony aby zwiększyć wygodę i komfort naszych graczy. Jeżeli więc Wasza drużyna jest liczniejsza niż ustalona przez nas maksymalna liczba graczy polecalibyśmy abyście podzielili się na dwie lub więcej drużyn i bawili się równolegle w kilku pokojach.


Liczba zawodników w mojej drużynie zwiększyła się. Co teraz?
Nic się nie stanie, o ile nie przekroczycie maksymalnej ilości osób w pokoju. Pamiętajcie że koszt zależy od ilości zarezerwowanych pokoi a nie ilości osób w drużynie.


Czy mogę zagrać sam?
Tak, jednak ze względu na to, że w większości naszych pokoi znajdują się zadania wymagające współpracy kilku osób, możliwe jest to jedynie w pokoju “Klaun w krzywym zwierciadle”.


Ile kosztuje zabawa w pokojach?
Gra w pokoju “Klaun w krzywyym zwierciadle kosztuje” 110zł (od poniedziałku do piątku do godziny 16.00), 130zł (od poniedziałku do piątku od godziny 16.00, w weekendy oraz święta).
W pokojach “Zaginiona”, “Mistrz Zen”, “Rytuał” oraz “Przygoda na dnie oceanu” gra kosztuje 140zł (od poniedziałku do piątku do godziny 16.00), 170zł (od poniedziałku do piątku od godziny 16.00, w weekendy oraz święta).
W pokoju “Bezludna wyspa” 150zł (od poniedziałku do piątku do godziny 16.00), 180zł (od poniedziałku do piątku od godziny 16.00, w weekendy oraz święta).


Czym róźnią się pokoje?
Nasze pokoje różnią są zarówno pod względem tematyki, wystroju jak i ilości zagadek oraz ich stopnia zaawansowania. Posiadamy pokoje zarówno dla grup początkujących, średniozaawansowanych oraz prawdziwych ekspertów.


W jakim języku odbywa się gra w FUN ESCAPE?
Przedstawienie zasad gry oraz wprowadzenie w fabułę może odbywać się w języku polskim lub angielskim. Ewentualne podpowiedzi, które dajemy Wam podczas gry również dawane są po polsku lub angielsku.


W jaki sposób mogę zarezerwować pokój?
Najłatwiej zrobić to na naszej stronie internetowej www.funescape.pl w zakładce REZERWUJ. Przyjmujemy także rezerwacje telefonicznie, pod numerem: 508 528 528


Czy można przyjść bez wcześniejszej rezerwacji?
Oczywiście, zapraszamy serdecznie. Może zdarzyć się jednak taka sytuacja, że wszystkie nasze pokoje będą zajęte. Aby mieć pewność, że wybrany przez Was pokój będzie wolny zachęcamy do robienia rezerwacji.


W jakiej walucie można płacić?
W złotówkach, euro i dolarach– zawsze jesteśmy przygotowani na przyjęcie obcokrajowców. Resztę wydajemy jednak  tylko w złotówkach.


Czy można płacić kartą?
Oczywiście! Przyjmujemy płatności zarówno kartą jak i gotówką.


Czy wystawiacie Vouchery prezentowe?
Jak najbardziej! Do wyboru mamy dwa rodzaje Voucherów.
Pierwszy z nich to Voucher na konkretny pokój. Wyboru pokoju na który chcemy kupić Voucher należy zatem dokonać podczas jego zakupu.Cena Vouchera zależna jest od tego jaki pokój się wybierze.
Drugi z Voucherów kosztuje 150zł i jest Voucherem niespodziankowym, wyboru w którym z pokoi ma obowiązywać może dokonać osoba obdarowana podczas dokonywania rezerwacji.
*Jeżeli jednak koszt pokoju przewyższa wartość Vouchera, podczas wizyty trzeba będzie dopłacić brakującą należność.  


Czy w FUN ESCAPE można zorganizować eventy firmowe,  przyjęcia urodzinowe lub wieczory panieńskie i kawalerskie?
Zabawa w naszym lokalu z całą pewnością może być częścią wyjścia integracyjnego dla Państwa pracowników. Jednorazowo jesteśmy w stanie przeprowadzić zabawę dla ponad 30 osób.
Organizujemy także fantastyczne przyjęcia urodzinowe dla dzieci i dorosłych a odbywające się u nas wieczory na długo pozostają w pamięci.
Serdecznie zapraszamy również wszystkie klasy gimnazjalne i licealne, zabawa w FUN ESCAPE to bowiem nie tylko 60 minut czystej rozrywki ale przede wszystkim zadania rozwijające wyobraźnię i kreatywność.