Facebook Instagram en pl
Menu

Urodziny dla dziecka

Organizacja urodzin dla dziecka, to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Aby umilić ten ważny dzień zarówno Wam drodzy rodzice jak i Waszym pociechom, proponujemy organizację przyjęcia urodzinowego w FunEscape!

Dlaczego warto skorzystać z Naszej oferty?:

- Jako jedyni posiadamy specjalne scenariusze przygotowane dla najmłodszych uczestników

- W cenie gry, na życzenie rodziców, nasi wykwalifikowani animatorzy zajmą się Państwa pociechami przez cały czas trwania spotkania, naprowadzając dzieci na właściwy tor rozumowania tak, aby były w stanie samodzielnie rozwiązać wszystkie zagadki, przy okazji zachęcamy ich do pracy w grupie i kreatywności.

- Posiadamy specjalną klimatyczną salę, gdzie po skończonej grze, dzieci mogą skorzystać z poczęstunku zorganizowanego przez Państwa we własnym zakresie lub we współpracy z zaprzyjaźnioną z nami  firmą cateringową. Jesteśmy w stanie przygotować wszystko od A do Z, dzięki czemu Wy drodzy rodzice będziecie musieli jedynie odebrać uśmiechnięte dzieciaki po zakończonej zabawie!

- Do dyspozycji mamy aż 9 pokoi, ze specjalnie przystosowanymi dla najmłodszych scenariuszami, co pozwala na jednoczesną organizację zabawy dla około 55-osobowej grupy.

W razie jakichkolwiek pytań, w tym o dostępne terminy, menu cateringowe i wiele, wiele innych, jesteśmy do Państwa stałej dyspozycji pod adresem mailowym - biuro oraz numerem telefonu +48 508 528 528.