Facebook Instagram en pl
Menu

Imprezy firmowe

FunEscape to jedyna firma w Polsce, która oddaje do Państwa dyspozycji 10 różnych pokoi tematycznych, mieszczących się w w jednej lokalizacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować zabawę dla 55-osobowej grupy na jedną turę.

Oprócz tradycyjnej gry w najlepszych pokojach typu escape room w Polsce, oferujemy:

- możliwość wynajęcia sali konferencyjnej zdolnej pomieścić 80-osobowy zespół, z nowoczesnym sprzętem audio, profesjonalnym nagłośnieniem oraz szybkim internetem,

- możliwość organizacji warsztatów integracyjnych o tematyce dowolnie wybranej przez klienta. Mogą to być zajęcia mające na celu pobudzenie kreatywności, poprawę pracy w grupie, wzajemne poznanie oraz wiele innych. Każde warsztaty omawiane są indywidualnie, z jednym z naszych trenerów personalnych,

- możliwość organizacji cateringu, przez jedną z czołowych firm cateringowych w Polsce. Menu zawsze dostosowane jest do Państwa potrzeb, mogą to być zarówno zimne i ciepłe przekąski, bufet w formie szwedzkiego stołu czy obiad lub kolacja zasiadana.

W razie jakichkolwiek pytań, w tym o dostępne terminy, menu cateringowe i wiele, wiele innych, jesteśmy do Państwa stałej dyspozycji pod adresem mailowym - oraz numerem telefonu +48 508 528 528.