Facebook Instagram en pl
Menu

O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów, której już po pierwszej wizycie w Escape Roomie, zaczęły świtać pomysły na otwarcie własnych, niepowtarzalnych pokoi. Trochę czasu to zajęło, zdecydowaliśmy się na odwiedzenie większości Polskich pokoi, jednak poszliśmy również o krok dalej... Zjeździliśmy najlepsze światowe Escape Roomy, a doświadczenie które zdobyliśmy dzięki tym podróżom, przełożyło się na powstanie największego centrum Escape Roomów w Europie, znajdujące się w Warszawie.

 Udostępniamy Wam 10 pokoi, gdzie każdy ma swój niepowtarzalny klimat i przeniesie Was w zupełnie inny świat. Zagadki są zróżnicowane zarówno pod względem poziomu trudności i stopnia zaawansowania technicznego. Dzięki pomocy, najlepszych polskich fachowców w dziedzinie elektroniki, położeniu ponad 50 kilometrów kabli, i najnowszym rozwiązaniom technologicznym, możemy zagwarantować, że zagadki, które znajdziecie w Naszych pokojach zaskoczą największych Escape Roomowych wyjadaczy (smiley)

Są różne Escape Roomy w Warszawie, ale tylko u nas czeka na was tak wiele emocji. Zależy nam na tym, aby każdy z klientów odwiedzających nasze pokoje był w pełni zadowolony, dlatego też jeżeli twój cel to dobra zabawa, jesteśmy całkowicie do dyspozycji.

Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych „uciekinierów”, którym udało się rozwiązać nasze zagadki – to kapitalna rozrywka dla każdego, kto chce spróbować czegoś nowego – dla rodzin, na randkę, dla dobrych znajomych, na imprezy integracyjne czy też urodziny.

Czy jesteśmy najlepsi? Wierzymy, że tak, jednak tego chcielibyśmy dowiedzieć się od Was (smiley)


BEZPIECZEŃSTWO

O Państwa bezpieczeństwo w naszej firmie dba system sygnalizowania pożarowego SHRACK. Jest to obecnie najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie system, jaki jest dostępny na europejskim rynku. Ponadto, posiadamy certyfikowany monitoring przeciwpożarowy, bezpośrednio połączony z firmą „Noma2”. Oznacza to, iż najbliższa jednostka straży pożarnej w ciągu 2 minut reaguje na jakikolwiek sygnał pożarowy. Nasi pracownicy odbywają obowiązkowe szkolenia w zakresie przeciwpożarowym z wykwalifikowanym i uprawnionym przedstawicielem służby pożarniczej. 

Ponadto przez cały czas pobytu w escape roomie nad Państwa bezpieczeństwem czuwają Mistrzowie Gry, którzy na bieżąco, nieustannie monitorują podgląd z kamer umieszczonych w danym pokoju. Zareagują oni natychmiast w przypadku jakiejkolwiek sytuacji, która byłaby dla Państwa niekomfortowa.