Facebook Instagram en pl
Menu

Zaginiona

60 minut
2-5 uczestników
poczatkujacy poziom
Pon.- Pt. do godziny 16:00 140 zł‚
Weekend i w tygodniu po godz. 16.00 170 zł‚
Piątek: do godz. 16:00 / po godz. 16:00 99 / 140 zł‚

UWAGA! Pokój nie przeznaczony dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, kobiet w zaawansowanej ciąży oraz dla dzieci poniżej 16 roku życia (za zgodą rodziców).

Jesteście grupą przyjaciół, mieszkacie na jednym osiedlu, gdzie przed laty doszło do tragedii. Chociaż sprawa po kilku latach ucichła, ludzie wciąż zastanawiają się co się stało i kto jest winny?

Osobą niezainteresowaną zdarzeniem jest tylko emerytowany policjant z naprzeciwka, który był jedynym świadkiem tego co wydarzyło się przed laty.

Wykorzystując okazję gdy sąsiad, jak co wieczór udał się na spacer, postanowiliście sprawdzić jaką tajemnicę kryją mury jego domu.

Waszą uwagę zwróciły ukryte drzwi do piwnicy, zza których dochodziły dziwne dźwięki. Budzicie się zakuci w kajdanki i łańcuchy. Co się stało? Ostatnią rzeczą, którą pamiętacie, były odgłosy kroków, które nie należały do nikogo z Was. Czy uda Wam się wydostać, a przy okazji odkryć tajemnicę małej Amandy? A może podzielicie los, tragicznie zaginionej dziewczynki sprzed lat ?